İŞ BİTİRMELER VE SELÇUK GELEN


Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere, 42 yıllık tecrübesiyle İnşaat Sektörünün duayenlerinden olan Sayın Uzman İnşaat Mühendisi Selçuk GELEN 1971 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Saf Gayrimenkul Geliştirme İnş.A.Ş. tarafından , Acıbadem-İstanbul da yapılan Akasya Acıbadem Konutu ve Alışveriş Merkezinin,62 Katlı A Kule,Residence (AVM) ve Konut projelerinde Koordinatörlük yapmıştır.

Aknet İnşaat A.Ş. adına Mardin’de yapılan TOKİ-Mardin/Midyat 150 Yataklı Devlet Hastanesi inşaatında Proje Müdürlüğü yapmıştır.

Tekçelik İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin İstanbul Bahçeşehir’deki 946 daire (24 Blok,13 Kat),106 villa,2 Residence (AVM),Sosyal Tesisler,Okul,Kapalı Spor Salonu projelerinde Koordinatörlük yapmıştır.

Tek-Art A.Ş.’nin Ankara’daki TOKİ Halkalı Konutlarında, 2600 Daire(55 Blok,13 Katlı),AVM,Okul,Kapalı Spor Salonu inşaatlarının Proje Müdürülüğü görevinde bulunmuştur.

Akyarlar A.Ş. için Turgut Reis-Bodrum’da Otel,Motel,Tatil Köyü,Villa inşaatları,Çarşı Kompleksi,Sosyal Tesis projelerinde Şantiye Şefiliği yapmıştır.

Hatem İnşaat A.Ş. için Ankara’da, TOKİ’nin 850 daire  (16 blok),AVM,Çarşı Kompleksi,Sosyal Tesisler,Okul,Cami,Arıtma Tesisi inşaatlarında Şantiye Şefiliği görevinde bulunmuştur.

Okan Holding A.Ş. tarafından yürütülen Kazakistan-Almahata’daki  Toplu Konut Projesi,otel inşaatı (28 katlı),Villalar ve Eğitim Merkezleri inşaatlarında Proje Müdürülüğü yapmıştır.

Emlak Bankası A.Ş.nin Bahçeşehir-Toplu Konut projesinde (6000 Konut ) Proje Müdürü olarak görev yapmıştır.